Zasady rywalizacji w Typerze Ligi Mistrzów 2019/2020 z STS:

 1. Konkurs polega na typowaniu dokładnych rezultatów podanych spotkań Ligi Mistrzów.
 2. Za każdy dobrze wytypowany mecz dostajemy punkty. Punktacja znajduje się na dole strony.
 3. Typy podajemy w zakładce „Typuj!” przynajmniej 5 minut przed rozpoczęciem pierwszego spotkania w danej kolejce. Po tym czasie typowanie kolejki jest zablokowane i nie można już podać swoich typów.
 4. Typować możemy na raty – nie musimy podawać wszystkich wyników na raz. Po każdym wprowadzeniu typów na dole listy meczów jest przycisk „zapisz„, który należy kliknąć. To ważne, bo bez zapisania wpisane rezultaty nie zostaną zapamiętane!!!!!
 5. Istnieje możliwość zmiany swoich typów do 5 minut przed rozpoczęciem pierwszego spotkania w danej kolejce. Wystarczy wpisać poprawny typ i zatwierdzić przyciskiem „zapisz”.
 6. W fazie pucharowej uwzględniany jest wynik po regulaminowym czasie gry.
 7. Obok każdego meczu mamy ikonkę piłki . To joker, którego możemy użyć tylko raz podczas trwania turnieju. Po jego użyciu punkty zdobyte w danym spotkaniu mnożą się x2.
 8. Czasem pod niektórymi meczami mogą się pojawiać pytania odnośnie meczy czy drużyn z danej kolejki. To sposób, żeby zarobić dodatkowe punkty. Wystarczy wybrać prawidłową odpowiedź i wcisnąć „zapisz” na samym dole strony. Liczba punktów za dane pytanie jest widoczna pod pytaniem. Na pytania możemy odpowiadać do momentu rozpoczęcia spotkania, do którego przypisane jest pytanie. Data ta jest podana pod pytaniem, obok liczby punktów za nie.
 9. W zakładce „Typy” znajdziemy nasze typowania i liczbę punktów, jaką zdobyliśmy w każdym ze spotkań. Po wejściu w statystyki możemy sprawdzić, jak typowali inni i dane statystyczne.
 10. W zakładce „Ranking” możemy sprawdzić swoje miejsce w tabeli konkursu.
 11. O miejscu w tabeli decyduje wyższa liczba punktów na koniec mistrzostw.
Punktacja wygląda następująco:
 • Punkty za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku – 6.
 • Punkty za poprawne wytypowanie zwycięzcy oraz różnicy bramek – 4 (nie dotyczy remisu)
 • Punkty za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu oraz ilości bramek jednej z ekip – 3
 • Punkty za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu – 2
 • Punkty za poprawne wytypowanie ilości bramek jednej z ekip – 1